Wesele pełne barw… W&D

Witajcie! Dziś pragnę podzielić się z Wami niezwykłym przeżyciem – uczestniczyłem w uroczystości zaślubin Weroniki i Dawida, która odbyła się w magicznej Kajasówce, usytuowanej w malowniczej wsi Rybna. Mimo kapryśnej aury, tego dnia padał deszcz, to niewątpliwie był to jeden z najpiękniejszych dni w życiu naszych nowożeńców. A jakie emocje, zabawa i wspaniałe wspomnienia!

Sala weselna Kajasówka okazała się idealnym miejscem na uroczystość tak wyjątkową jak ta. Pięknie udekorowane wnętrza, kwiaty, a przede wszystkim barwne akcenty, sprawiły że cała sceneria wyglądała jak z bajki. Wszystko to w połączeniu z ciepłą atmosferą, wspaniałym jedzeniem i miłym towarzystwem tworzyło niesamowitą oprawę tego wydarzenia.
Pragnę poświęcić chwilę na opisanie wyjątkowej dekoracji sali weselnej. Miejsce to zyskało niezwykły blask dzięki przemyślanej aranżacji, łączącej elementy stylu glamour z urokiem naturalnych kwiatów. Centralnym punktem dekoracji były przepiękne kompozycje kwiatowe, tworzące unikalne połączenie barw i kształtów. Ważnym elementem dekoracji był oświetlenie, które dodatkowo podkreślało atmosferę glamour. Kryształowe żyrandole oraz świece o różnych wysokościach rozmieszczone na stołach tworzyły romantyczny nastrój. Światło subtelnie odbijało się od lśniących powierzchni, dodając blasku i ciepła. Podsumowując, dekoracja sali weselnej Kajasówka w pełni oddała wyjątkowy charakter tego dnia. Połączenie stylu glamour z naturalnym pięknem kwiatów oraz przemyślane oświetlenie sprawiły, że Weronika i Dawid oraz ich goście mogli celebrować ten wyjątkowy moment w scenerii pełnej elegancji i radości.

Zabawę na parkiecie rozkręcał niesamowity DJ Novos. Jego umiejętności i wyczucie atmosfery, sprawiły, że parkiet płonął, a wszyscy goście, niezależnie od wieku, tańczyli do białego rana. Szczególnie na długo w pamięci zapadną nam wspólne grupowe zdjęcia, które wykonaliśmy w przerwie między kolejnymi potańcówkami. Nie zabrakło zabawnych min, śmiałych poóz oraz nieoczywistych akcesoriów. Te zdjęcia na pewno będą cieszyć oczy nie tylko nowożeńców, ale i wszystkich uczestników wesela przez długie lata.

Mimo kaprysów pogody, uroczystość Weroniki i Dawida w Kajasówce w Rybnej udowodniła, że miłość i radość z życia zawsze mogą rozjaśnić nawet najbardziej pochmurne dni. Niezapomniane chwile, wspaniałe wspomnienia i energia, którą wszyscy dzieliliśmy tego dnia, pozostaną z nami na zawsze.

Zdjęcia pełne klimatu i uczuć…

Cześć! Nazywam się Andrzej Batko i jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Moją pasją jest uwiecznianie pięknych chwil i emocji na zdjęciach, które odzwierciedlają magię każdej uroczystości. Specjalizuję się w fotografii ślubnej na terenie Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej, Zakopanego oraz Nowego Targu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wrażliwości na detale, potrafię tworzyć unikatowe fotografie ślubne, które nie tylko utrwalają wspomnienia, ale także stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Jako fotograf ślubny, mam swoje ulubione miejsca do fotografowania – w moim przypadku są to urokliwe miasta i regiony, takie jak Nowy Sącz, Kraków, Limanowa, Zakopane oraz Nowy Targ.

Wybierając moje usługi fotograficzne, zyskujecie nie tylko doskonałe zdjęcia ślubne, ale także współpracę z osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Z pasją i zaangażowaniem oddaję się swojej pracy, tworząc niezapomniane kadry pełne emocji i klimatu.

Nie pozwólcie, aby Wasze wspomnienia z najważniejszego dnia życia pozostały tylko w pamięci. Zaufajcie mi – profesjonaliście w dziedzinie fotografii ślubnej na terenie Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej, Zakopanego i Nowego Targu, a zyskacie nie tylko piękne zdjęcia, ale także niezapomniane wspomnienia, które będziecie chcieli dzielić się z bliskimi przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *