Premiera obiektywu VILTROX 75 mm f/1.2 – Kraków, studio STATION

Podczas premiery obiektywu Viltrox 75mm z mocowaniem Fujifilm, miałem niezwykłą okazję poznać możliwości tego innowacyjnego obiektywu. Wydarzenie, zorganizowane przez sklep Foto Technika w Krakowie, odbyło się w Studio STATION na krakowskiej starówce, co tylko dodawało uroku całemu spotkaniu.

Miałem możliwość przetestowania obiektywu Viltrox 75mm na popularnych modelach aparatów Fujifilm X-T4 oraz X-T5. Efekty pracy z tym obiektywem były naprawdę imponujące, a jego jakość i wszechstronność z pewnością zadowoli zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Wydarzenie stało się również świetną okazją do poznania wielu pozytywnych i sympatycznych fotografów. Wspólna pasja pozwoliła na nawiązanie nowych znajomości oraz wymianę doświadczeń i wiedzy na temat fotografii. To niezapomniane doświadczenie dodało motywacji do dalszego działania.

Tego dnia, dzięki możliwości korzystania z obiektywu Viltrox 75mm oraz aparatu Fujifilm X-T4 i X-T5, miałem okazję wykonać parę niesamowitych fotografii portretowych z Żanetą – modelką obecną podczas całego wydarzenia. Sesja zdjęciowa z nią była bardzo inspirująca i udana.

Nowy obiektyw Viltrox 75mm okazał się doskonały do tego rodzaju fotografii, oferując wysoką jakość obrazu, niewiarygodną ostrość oraz piękne rozmycie tła, idealne dla portretów. Dzięki temu, zdjęcia z Żanetą były nie tylko profesjonalne, ale również pełne emocji i wyraziste

Power byFoto Technika
Prowadzący: Mariusz Twaróg | Grzegorz Kogut
Model: Żaneta
Studio: STATION Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *