Krakowski ślubny vibe…

Krakowski ślubny vibe…

Krakowski dzień…

Dziś mam przyjemność opowiedzieć Wam o niezapomnianym dniu, który spędziłam w magicznym Krakowie, świadkiem uczucia łączącego cudowną parę – Mariję i Mishę. Kraków to miasto pełne romantyzmu, historii i piękna, które sprawiło, że całe wydarzenie stało się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Rano, zanim oficjalne uroczystości miały się rozpocząć, Marija i Misha rozpoczęli przygotowania w apartamentach NEW PORT.Apartamenty NEW PORT to nowoczesne, luksusowe i przestronne mieszkania, które oferują nie tylko przepiękny widok na Wisłę, ale także bliskość do serca miasta.

To idealne miejsce na spędzenie czasu przed jednym z najważniejszych dni w życiu.Marija rozpoczęła swój dzień od spotkania z profesjonalną wizażystką i fryzjerką, które pomogły jej wydobyć naturalne piękno. Delikatny makijaż oraz romantyczna fryzura z kwiatami sprawiły, że wyglądała jak prawdziwa królowa tego wyjątkowego dnia. Jej sukienka ślubna, prosta i elegancka, idealnie dopełniała cały wygląd.Tymczasem Misha, przygotowywał się do ceremonii w NEW PORT. Misha ubierał swój garnitur i krawat, dbając o każdy detal. Misha wybrał klasyczny, elegancki garnitur, który podkreślał jego postawę i dodał mu pewności siebie.Przygotowania w apartamentach NEW PORT były pełne emocji, wzruszeń i śmiechu.

No to w drogę…

Gdy wszystko było gotowe, para młoda opuściła apartamenty NEW PORT, kierując się w stronę urzędu stanu cywilnego, gdzie miała się odbyć ceremonia. Wiedząc, że mają siebie nawzajem oraz wsparcie najbliższych, Marija i Misha byli gotowi stanąć na ślubnym kobiercu i rozpocząć nowy etap swojego życia razem.Wszystko zaczęło się w urzędzie stanu cywilnego, gdzie Marija i Misha przysięgli sobie miłość na całe życie.

Atmosfera była niesamowita – pełna radości, emocji i wzruszeń. Wzrok pary młodej mówił wszystko – czuło się niewypowiedzianą miłość, jaką darzyli się wzajemnie.Po ceremonii przyszedł czas na toast i świętowanie. Zanim jednak rozpoczęliśmy huczne obchody, postanowiliśmy napić się kawy w pobliskim Starbucksie. To właśnie tam, w miłej atmosferze, przy pysznych kawach i rozmowach, zatraciliśmy się we wspólnym czasie, celebrując miłość i przyjaźń.

Plener na starówce

Następnie przyszedł czas na plener na starówce. Ta część Krakowa to prawdziwe serce miasta, które tętni życiem, a jednocześnie emanuje historią i klimatem minionych epok. Nasza sesja plenerowa odbyła się wśród malowniczych uliczek, na tle zabytkowych kamienic, a także na Rynku Głównym, gdzie znajduje się słynny Kościół Mariacki.Podczas tej sesji udało nam się uchwycić wiele niezapomnianych chwil.

Uśmiechy, spojrzenia pełne miłości, romantyczne gesty – wszystko to sprawiło, że zdjęcia przesiąknięte są autentycznością i emocjami.Krakowski ślubny vibe zainspirował mnie do podzielenia się z Wami tym wyjątkowym dniem. Magiczne miasto, wspaniała para i cudowna atmosfera – to wszystko razem tworzy niezapomnianą opowieść o miłości, której miałam zaszczyt być częścią.Wszystkiego najlepszego dla Mariji i Mishy! Niech Wasza miłość kwitnie z każdym dniem, a wspólnie spędzone chwile w Krakowie będą jednym z najpiękniejszych wspomnień Waszego życia.

Zdjęcia pełne klimatu i uczuć…

Cześć! Nazywam się Andrzej Batko i jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Moją pasją jest uwiecznianie pięknych chwil i emocji na zdjęciach, które odzwierciedlają magię każdej uroczystości. Specjalizuję się w fotografii ślubnej na terenie Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej, Zakopanego oraz Nowego Targu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wrażliwości na detale, potrafię tworzyć unikatowe fotografie ślubne, które nie tylko utrwalają wspomnienia, ale także stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Jako fotograf ślubny, mam swoje ulubione miejsca do fotografowania – w moim przypadku są to urokliwe miasta i regiony, takie jak Nowy Sącz, Kraków, Limanowa, Zakopane oraz Nowy Targ.

Wybierając moje usługi fotograficzne, zyskujecie nie tylko doskonałe zdjęcia ślubne, ale także współpracę z osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Z pasją i zaangażowaniem oddaję się swojej pracy, tworząc niezapomniane kadry pełne emocji i klimatu.

Nie pozwólcie, aby Wasze wspomnienia z najważniejszego dnia życia pozostały tylko w pamięci. Zaufajcie mi – profesjonaliście w dziedzinie fotografii ślubnej na terenie Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej, Zakopanego i Nowego Targu, a zyskacie nie tylko piękne zdjęcia, ale także niezapomniane wspomnienia, które będziecie chcieli dzielić się z bliskimi przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *