Usługodawcy na Twój

ŚLUB

– bez wychodzenia z domu –

Usługodawcy na twoje  ŚLUB  - COVER - 2

Cześć! Skoro tu jesteś to na pewno będziemy razem współpracować! 😀
— z czego bardzo się cieszę 🙂 Stworzyłem tą podstronę, by móc zaoferować najwyższej klasy usługodawców na Wasz wymarzony, wielki dzień!

Chce Wam zaoferować osoby, które swoją pracę wykonują z wielką pasją, żyją tym co robią dając z siebie jak najwięcej a motorem napędowym do dalszych działań jest energia, którą nas obdarzacie! Uśmiechy, miłe słowa to wszystko powoduje, że chcemy być dla Was lepsi!

Wachlarz usługodawców na wesele jest bardzo spory. Jednak internet jest pełen nieuczciwych usługodawców, którzy żerują na nowożeńcach. Chęć szybkiego zysku w dzisiejszych czasach jest wszech obecna — dla tego pragnę Was uchronić i zaoferować Wam osoby, które poznałem podczas mojej pracy.
Przy wyborze usługowców kieruję się głównie jakością oferowanej usługi
— nie chce by moje Pary były niezadowolone bądź rozczarowane.

Usługodawców na wesele jest bardzo dużo, mi jednak zależy na wybraniu najlepszych w swoim fachu, dla tego nie znajdziecie tu po 30 firm zajmujących się np. filmem ślubnym. Dobrałem te firmy według swojego ścisłego kryterium – dobierając ich tak jak bym organizował swój własny ślub!

Nie zwlekajcie zobaczcie jakie zestawienie Wam przygotowałem.
Pisząc do każdych z tych firm powołajcie się na moją osobę — może dostaniecie korzystniejszą ofertę bądź rabat! I pamiętajcie wszyscy usługodawcy na wesele w poniższej stronie są świetni!

Film

Znajdź odpowiedniego usługodawcę!

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska

MM Filmy

Markę MM Filmy tworzy dwóch filmowców i jednocześnie dwóch Marcinów, domyślacie się już pewnie skąd taka, a nie inna nazwa. Moglibyśmy zacząć jak wszyscy od tego, z filmy to nasza pasja,ale to chyba jest jasne, wiec… Dwa style, dwa spojrzenia na świat i film

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Creative FILMS

Creative Films

Nazywam się Marcin Wierzbicki i jestem filmowcem. Tworzę wspomnienia ślubne dla par których najważniejsze są przeżycia i emocje. Pomagam je utrwalać za pomocą pięknych, klimatycznych filmów, które z przyjemnością ogląda się wiele razy i z radością pokazuje bliskim.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Morawski FILMS - COVER

Morawski FILMS

Position

Cześć! Nazywam się Marcin Morawski i jestem operatorem kamery oraz montażystą specjalizującym się w produkcji filmów reklamowych, oraz ślubnych. Dzięki swojemu doświadczeniu i pasji do filmowania realizuję filmy, które przekazują emocje i historie w taki sposób, aby na długo pozostawały w pamięci.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - BRACIA ZIĘBA -  2

Bracia Zięba

Cześć, jestem Dawid – filmowiec ślubny!
To, że poznaję swoje pary, ich historie, rodziny i opowiadam swoim filmem część ich historii jest dla mnie niesamowite i jednocześnie bardzo odpowiedzialne! Dostrzegam ogromną wartość swojej pracy i to, że tak naprawdę tworzę coś co jest nieśmiertelne – co zostanie z nimi do końca ich życia a pewnie też dla ich dzieci i wnuków itd. To niesamowite
uczucie!

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - 3 - Franek Potoczek

Wedding Story – Franek Potoczek

Cześć! Jestem Franek i tworzę filmy ślubne. W moich filmach nie ma schematu – każdy ślub to inna historia, którą tworzycie przede wszystkim Wy i Wasi goście. Nie lubię zwracać na siebie uwagi – nie jestem reżyserem na planie filmowym, a cichym towarzyszem który stara się rejestrować naturalny przebieg wydarzeń. Stwórzmy wspólnie Wasze ślubne Wedding Story 🙂

DDFILMY

DDFilmy

Film ślubny w nowoczesnym wydaniu. Dynamika, świetny montaż i atmosfera podczas reportażu to tylko niektóre atuty, które nas wyróżniają. Nie znamy sie na magii ale dla Was zatrzymamy czas

M&K Studio - Film Ślubny

M&K Studio

Miłosne historię opowiedziane w niebanalny sposób. Tworzymy z pasją. Pracujemy cicho i nienachalnie ukazując naturalne piękno waszych relacji.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - White Spark Studio - COVER

White Spark Studio

Tworzenie filmów to nasza pasja,
a śluby i wesela po prostu lubimy. Dlatego w tym ważnym dla Was dniu jesteśmy w swoim żywiole.Towarzyszymy Wam od rana, aby uchwycić wszystkie najważniejsze chwile.

DJ

Znajdź odpowiedniego usługodawcę!

DJ NOVOS

DJ Novos

Wieloletnie doświadczenie, oraz indywidualne podejście do każdego przyjęcia – dzięki temu tworzymy dla Was chwile niezapomniane! Zapraszam

Dj NovoS.

DJ Bumii

Cześć jestem Paweł, chociaż więcej ludzi kojarzy mnie jako Bumii – Muzyka to nieodłączna część życia każdego z nas, więc właśnie w taki sposób Wasz wyjątkowy dzień zamieniam w przepiękną historię, którą wspominacie latami. Moje imprezy przepełnione są dużą ilością pozytywnej energii, oraz wyselekcjonowanej muzyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Marshal

DJ Marshal

Dj Marshall Show to firma, której głównym zakresem działalności jest szeroko pojęta organizacja różnego rodzaju imprez, wydarzeń kulturalnych, eventów, spotkań biznesowych oraz ich techniczna i medialna obsługa.

Weselnie Krzysiek Paruch

Weselnie –
Krzysztof Paruch

Position

Jako dj/prezenter zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem przyjęcia: witam, zapowiadam, realizuję ustalony plan, i oczywiście serwuję najlepsze kawałki. Moja rola nie sprowadza się jednak tylko do tego, ponieważ możecie liczyć na moje wsparcie i pomoc, dzięki czemu będziecie mieć więcej czasu, aby w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Sound Protectors

Agencja Eventowa SOUND PROTECTORS to wieloletnie doświadczenie i najnowsze trendy w branży rozrywkowej. Jeśli cenisz sobie dobrą zabawę i chcesz zorganizować niebanalną imprezę z nutką szaleństwa, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą – gwarantujemy zawodową jakość usług!

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Dj - Łukasz Łukasik

Łukasz Łukasik

Cześć! Mam na imię Łukasz zajmuje się prowadzeniem i muzyczną przyjęc.
Moi celem jest realizowanie imprez na najwyższym poziomie, dając przy tym ludziom radość z zabawy!

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Dj - WILLY

DJ Willi

Dj Willy to człowiek, który realizuje imprezy weselne w wysokim standardzie. Łączy kulturę prowadzenia oraz taneczne szaleństwo zabawy. Wprowadza oryginalne rozwiązania, przełamuje stereotypy, zaskakuje pomysłami, wprowadzając nowoczesne animacje. Twoje Wesele z jego udziałem, będzie wyjątkowym połączeniem tradycji i innowacji. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym, energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Dj Event Show

EVENT SHOW

Doświadczenie, perfekcjonizm, wysoka kultura osobista i pasja do naszego zawodu to niewątpliwie czynniki, które finalnie przekładają się na setki zadowolonych klientów. Wiele lat ciężkiej pracy oraz budowania własnej marki sprawiły, że na tę chwilę posiadamy ogromne zaplecze pomysłów i autorskich aranżacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc z klientami bazę pomysłów oraz oczekiwań, które podczas wesela będziemy stopniowo wdrażać.Reasumując – PAŃSTWA WESELE TO NASZ WSPÓLNY SUKCES.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Dj Matiash

DJ Matiash

Zapewne każdy z Was odlicza już ostatnie dni do swojego wymarzonego dnia oraz marzy aby ten dzień był Wielkim sukcesem. Mam świadomość również, że istnieją niepowtarzalne momenty życia dlatego możecie być pewni, iż zabawa poprowadzona z moim udziałem pozostanie na długie lata w pamięci gości.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Dj Martin

DJ Martin

Witaj w moim świecie pełnym energii, gdzie dobra muzyka przeplata się z tańcem, radością i emocjami trwającymi do białego rana! Możesz być pewny, że nie zagościsz na długo przy stole, a zabawa, która będzie Ci towarzyszyć w tym dniu przy moim udziale, pozostanie na długo w Twojej pamięci!

Make UP

Znajdź odpowiedniego usługodawcę!

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up _ Barbara

Beauty LOOK Barbara Góra

Nazywam się Barbara Góra jestem wizażystka z kilkuletnim doświadczeniem popartym licznymi szkoleniami u najlepszych polskich wizażystów co pozwoliło mi wypracować swoją własna technikę. Pracuje z klientkami wykonując makijaże ślubne okolicznościowe oraz sesyjne. Prowadzę również lekcje makijazu . Na bierząco śledzę najnowsze trendy w branży i udoskonalam swój warsztat.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up _ Oliwia Zarabska

Oliwia Zarabska Make Up

Nazywam się Oliwia Zarabska i od 2015 aktywnie działam w branży beauty.
Aktualnie specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu makijażu oraz pracy z klientkami indywidualnymi i Pannami Młodymi. Moja praca jest moją ogromną pasją a widok zadowolonej kobiety, którą mogłam upiększyć i sprawić że poczuje się wyjątkowo piękna od lat cieszy tak samo.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up  - Studio Wizażu Katarzyna Laciuga

Studio Wizażu Katarzyna Laciuga

Hej! Nazywam się Katarzyna Laciuga. W branży beauty jestem od 2017 roku. W moim studio, zlokalizowanym niedaleko Nowego Sącza, zajmuję się profesjonalną stylizacją brwi oraz szeroko pojętym wizażem. Moją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem oraz pasją przy użyciu produktów o najwyższej jakości.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up - Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth

Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth

Nazywam się Katarzyna Barth, jako kosmetolog z wykształcenia i powołania od 2009 roku stylizuję i szkolę wspaniałe kobiety, które tak samo jak ja fascynują się światem branży beauty i które chcą posiadać najlepsze możliwe kwalifikacje do prowadzenia z sukcesem gabinetu kosmetycznego.

ISSME Kosmetologia i Wizaż - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

ISSME Kosmetologia i Wizaż

Z wykształcenia i pasji jestem kosmetologiem, wizażem zajmuje się od kilku lat. Wykonuję zarówno makijaże okolicznościowe – użytkowe, jak i fotograficzne – także artystyczne. W makijażu uwielbiam stawiać nacisk na oko, wydobywając jego wyjątkowe piękno. Patrząc jednak na moje portfolio dostrzec można sporą różnorodność i otwartość na wszelkiego rodzaju pomysły. Jeśli brakuje koncepcji, chętnie pomagam z doborem odpowiedniego makijażu do danej urody i projektu.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up - Kap Kap by Kasia

Kap Kap by Kasia

Nazywam się Katarzyna Nosek, pochodzę z Nowego Sącza gdzie od kilku lat prowadzę studio „Kap-kap makeup by Kasia” Zajmuje się głównie makijażem jak i również prowadzę szkolenia dla wizażystów.

Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up - MiliMua - Pracownia Piękna

MiliMua – Pracownia Piękna

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

Anna Szufryn - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Anna Szufryn Make UP

Mój styl to klasyczne, komfortowe w noszeniu makijaże wydobywające naturalne piękno.
Specjalizuje się w nowoczesnych i lekkich makijażach typu glow MakeUp, soft MakeUp, naturalbeauty MakeUp.
Tworze makijaże ślubne, okolicznościowe, dzienne, fotograficzne, oraz biznesowe.

Bar

ISSME Kosmetologia i Wizaż - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Emotions Flair Bar

Cześć jestem Mateusz i przedstawiam Wam…
Emotions Flair Bar stworzony przez grupę profesjonalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Polsce jak i za granicą, nasza ekipa oferuje wysoki standard usług barmańskich. Domeną firmy są niekonwencjonalne techniki, oraz innowacyjne podejście do pracy za barem, ponieważ barmaństwo jest naszą PASJĄ. Zadbamy aby Twoje wydarzenie było wyjątkowe…

Bar- Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - DJ

Terra Italia Prosecco Van

Jarek – pomysłodawca i założyciel Terra Italia Prosecco Van. Od poniedziałku do piątku stateczny pracownik naukowy, badający geozagrożenia, a w weekendy oddaje się swojej pasji, czyli upijaniu pięknych kobiet na weselach i innych imprezach. W wolnych chwilach, jeśli takie się znajdą uwielbiam czytać reportaże, wędrówki górskie i secesję wiedeńską.

Bar- Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Exotic Bar

Exotic Bar

Przy naszym barze pragniemy tworzyć odpowiedni klimat, świetną
zabawę, integrację bo właśnie dzięki temu możemy z pasją przygotować i
pokazać Waszym gościom, że dostaną u nas wszystko czego oczekują – od
największych klasyków, wytrawnych smaków, tych orzeźwiających, słodkich
i oczywiście tych kolorowych co najbardziej cieszą oko

Anna Szufryn - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Wedding BAR

Mój styl to klasyczne, komfortowe w noszeniu makijaże wydobywające naturalne piękno.
Specjalizuje się w nowoczesnych i lekkich makijażach typu glow MakeUp, soft MakeUp, naturalbeauty MakeUp.
Tworze makijaże ślubne, okolicznościowe, dzienne, fotograficzne, oraz biznesowe.

Fryzury

ISSME Kosmetologia i Wizaż - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Ewelina Gruca

Jestem stylistką fryzur z 5 letnim doświadczeniem. Tworzenie fryzur ślubnych i okolicznościowych to moja życiowa pasją, którą nieustannie rozwijam aby spełnić Wasze marzenia o idealnym ślubie.

Fryzjer - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Sylwia Hełmecka

Slavi Hair Salon – Sylwia Hełmecka

Salon Fryzjerski, w którym możesz subtelnie podkreślić swoją urodę jak i przejść spektakularną metamorfozę. Przedłużanie włosów , upięcia ślubne z możliwością dojazdu, koloryzacje z pielęgnacją.

Dekoracje

ISSME Kosmetologia i Wizaż - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Deco Story

TEN DZIEŃ BĘDZIE PIĘKNY!
Przygotujemy zachwycające dekoracje kwiatowe na Twój Ślub i Wesele
Zadbamy o każdy szczegół! – Zajmujemy się kompleksową obsługą Ślubów i Wesel.
W naszej Ofercie znajdziecie zarówno kompozycje kwiatowe jak również szeroki wybór dekoracji (od świeczników, przez pod talerze, obrusy, świeczniki, serwety

Dekoratorka - Kwiaciarnia - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Ratujemy Wesele

Ratujemy Wesele

Nasza oferta jest skierowana do osób chcących uzyskać niepowtarzalny nastrój i jedyną w swoim rodzaju uroczystość weselną!
Oferujemy wiele doskonałych produktów do aranżacji nowoczesnych stylów i awangardowych kompozycji.
Stawiamy na jakość i estetykę wynikające z trendów w branży ślubnej.
RatujemyWesele oferuje profesjonalną pomoc w kompleksowej dekoracji Waszego wesela.

Dekoratorka - Kwiaciarnia - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - manufaktura Rzeczy Osoboliwych

Manufaktura Rzeczy Osobliwych

Z połączenia czułości i profesjonalizmu, kobiecego i męskiego spojrzenia na piękno tworzymy wyjątkowe ślubne aranżacje. Zaopiekujemy się Waszym sakramentalnym „Ślubuję Ci” oraz ceremonialnym „Tak” oprawiając je w najpiękniejsze dekoracje i kwiaty.

Anna Szufryn - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Make Up

Pracownia Eustoma – kwiaty i śluby

Staramy się odpowiadać jak najszybciej ale ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą, potrzebujemy nieco więcej czasu. Bardzo prosimy o cierpliwość, a w razie pilnej potrzeby o kontakt telefoniczny.

Stylizacja paznokci

Wypieki - Cukiernia  - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Limanowskie Wypieki

Sylwia Batko
Stylizacja paznokci

Cześć!
Mam na imię Sylwia i mam jedną wielką lakierową pasję!
Paznokcie malowałam od dawna, jednak dopiero 2 lata temu postanowiłam iść na swój pierwszy kurs stylizacji paznokci – Oczywiście na jednym się nie skończyło 🙂 Ukończyłam 6 miesięczna szkołę stylizacji paznokci oraz wiele indywidualnych certyfikowanych kursów.

Oprócz malowania paznokci największą radość sprawia mi spędzanie czasu z moją cudowną rodziną . To przy Nich mogę się odprężyć i choć na chwile odejść myślami od mojej gromadki lakierów.

Nie lubię nudy, jednak cenię prostotę. Wszystkie zdobienia muszę dokładnie przemyśleć. Zwracam uwagę na detale, dlatego wolę spędzić nad stylizacją więcej czasu, aby była jak najlepiej dopracowana. Jeśli chodzi o paznokcie, to zdecydowanie stawiam na jakość! Staram się wybierać produkty topowych marek dzięki czemu wiem, że stylizacja będzie trwała i bezpieczna.

Wypieki

Wypieki - Cukiernia  - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska - Limanowskie Wypieki

Cukiernica-Pracownia Cukiernicza

W mojej pracowni powstają małe torty okolicznościowe jak i kilkupiętrowe torty weselne. Produkuje słodkości na najróżniejsze okazję, komponuję z nich słodkie stoły, przygotowuję podziękowania dla gości. W moich wypiekach znajdziecie tylko najlepsze składniki, które w połączeniu z pasją dają produkt który cieszy oko i podniebienie

Wypieki - Cukiernia - Usługodawcy na twoje  ŚLUB - Andrzej Batko Fotografia - Polecam - Usługodawcy na wesele - Małopolska -

Limanowskie Wypieki

Cukiernia Limanowskie Wypieki specjalizuje się w kompleksowej obsłudze cukierniczej wesela. Oferujemy: Tort weselny, Słodki stół, Paczki z ciastem na pożegnanie dla Gości, Ciasta: na patery/stół weselny, ciasteczka. Dołożymy wszelkich starań, aby słodkie dzieła cukiernicze były najsmaczniejszą pozycją w weselnym menu!