Reportaż Ślubny

Empty gallery item. Please make sure you have upload image to it or check the short code.

REPORTAŻ ŚLUBNY

Jest to forma uwiecznienia najpiękniejszych chwil ze ślubu. Historia pełna wzruszeń, pokazująca niezapomniane emocje oraz ulotne chwile pełne klimatu i uczuć. W dyskretny sposób chcę pokazać czas spędzony z rodzinom, przyjaciółmi, śmieszne i zabawne sytuacje wywołujące uśmiech na twarzach. Wzruszenie, łzy i szczęście na twarzach Pary Młodej. Trud, jaki jest wkładany tego dnia w ubiór, dekorację sali — musi odzwierciedlać charakter przyszłej Pary Młodej. W tym dniu nie można zapomnieć o detalach i elementach wystroju miejsc: przygotowań, ceremonii czy przyjęcia — to właśnie one nadają niepowtarzalny klimat miejscu! To bardzo ważne!

Będąc fotografem staram się nie rzucać w oczy, być swego rodzaju cieniem, by nie zawstydzać gości. Równocześnie staram się być wszędzie by mojej uwadze nie umknęło coś ważnego. Warto tego dnia polegać na moim doświadczeniu, można w ten sposób zaplanować niektóre elementy tego dnia – „first Look”, zdjęcie grupowe, czy inne mocne momenty. Należy pamiętać, że reportaż ślubny to nie plan filmowy — dla tego wszystkiego nie można dokładnie zaplanować i wykreować. Pamiętaj tego dnia nie wzbraniaj się od spontanicznych reakcji, łez wzruszenia! Są to cudowne momenty!

STYL PRACY

Bez względu na to, czy planujecie ślub w pięknym pałacu, pełnym przepychu, czy może jest to namiot w ogrodzie z lampionami, to każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, który jest tworzony przez Was! To wy jesteście niepowtarzalnymi bohaterami tej pięknej historii. To wszystko sprawia, że fotografie z reportażu ślubnego są niepowtarzalne i pozwalają na przeżycie tego cudownego dnia jeszcze raz.


Niesamowite miejsca na przyjęcie weselne to: Hotel Beskid, Pałac Goetz, Hotel Aries, Hotel Artis, Dwór w Brzeznej, Willa Poprad, Zajazd Mogielica, Hotel Western Expres Kraków, Villa Love, Zamek w Niepołomicach,