Reportaż Ślubny

REPORTAŻ ŚLUBNY

Jest to forma uwiecznienia najpiękniejszych chwil ze ślubu. Historia pełna wzruszeń, pokazująca niezapomniane emocje oraz ulotne chwile pełne klimatu i uczuć. W dyskretny sposób chcę pokazać czas spędzony z rodzinom, przyjaciółmi, śmieszne i zabawne sytuacje wywołujące uśmiech na twarzach. Wzruszenie, łzy i szczęście na twarzach Pary Młodej. Trud, jaki jest wkładany tego dnia w ubiór, dekorację sali — musi odzwierciedlać charakter przyszłej Pary Młodej. W tym dniu nie można zapomnieć o detalach i elementach wystroju miejsc: przygotowań, ceremonii czy przyjęcia — to właśnie one nadają niepowtarzalny klimat miejscu! To bardzo ważne!

Będąc fotografem staram się nie rzucać w oczy, być swego rodzaju cieniem, by nie zawstydzać gości. Równocześnie staram się być wszędzie by mojej uwadze nie umknęło coś ważnego. Warto tego dnia polegać na moim doświadczeniu, można w ten sposób zaplanować niektóre elementy tego dnia – „first Look”, zdjęcie grupowe, czy inne mocne momenty. Należy pamiętać, że reportaż ślubny to nie plan filmowy — dla tego wszystkiego nie można dokładnie zaplanować i wykreować. Pamiętaj tego dnia nie wzbraniaj się od spontanicznych reakcji, łez wzruszenia! Są to cudowne momenty!

STYL PRACY

Bez względu na to, czy planujecie ślub w pięknym pałacu, pełnym przepychu, czy może jest to namiot w ogrodzie z lampionami, to każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, który jest tworzony przez Was! To wy jesteście niepowtarzalnymi bohaterami tej pięknej historii. To wszystko sprawia, że fotografie z reportażu ślubnego są niepowtarzalne i pozwalają na przeżycie tego cudownego dnia jeszcze raz.


Niesamowite miejsca na przyjęcie weselne to: Hotel Beskid, Pałac Goetz, Hotel Aries, Hotel Artis, Dwór w Brzeznej, Willa Poprad, Zajazd Mogielica, Hotel Western Expres Kraków, Villa Love, Zamek w Niepołomicach,